Assasyni - Gildia Marzeń ;D

Nowy Adres Forum www.assasyni.xaa.pl

Ogłoszenie


#1 2013-11-16 17:46:41

 Boreasz

Administrator

Skąd: Świdnica
Zarejestrowany: 2013-11-15
Posty: 42
Punktów :   

Poznajmy się ! :D

Niegrzeczny Borek ma na imię Daniel , 22 wiosny straszy na tym świecie . Pracuje jako programista maszyn CNC w firmie kamieniarskiej , produkujemy blaty do kuchni dla indywidualnych klientów . Mam rocznego synka , śliczna kobietę i .... wspaniałą gildie


http://www.fotoszok.pl/upload/4bf5dc98.png
Nick: Boreasz
Klasa : Mag
"Nie pytaj co gildia ma Ci do zaoferowania, Zapytaj, co Ty możesz zaoferować Jej " - Boreasz

Offline

 

#2 2013-11-17 00:50:47

 Theran

TheBest

Zarejestrowany: 2013-11-16
Posty: 20
Punktów :   

Re: Poznajmy się ! :D

Nikt więcej nie gada? Okay... Theran co był facetem a okazał się babą nazywa się Weronika i mam 19 lat o:
I uczę się (buahhahaha..ekhm), a nawet studiuję - Praca socjalna z resocjalizacją. Rysuje, gram (a raczej staram się powrócić do grania) na gitarze elektrycznej o zacnym imieniu Gareth.
No i też tworze ciekawe opowieści z Shemorem >: D
Tak, tak mamy wspaniałą gildię i czekam na kolejne wpisy tutaj. Odsłońcie się trochę >: D

Ps. Tworzę komiks futurystyczny - przyszłość, androidy, takie tam - jakby ktoś lubił takie klimaty niech da mi znać. Może w końcu mnie to zmotywuje do tworzenia dalej xD

Ostatnio edytowany przez Theran (2013-11-17 01:04:04)


http://i.imgur.com/t41f153.png

Offline

 

#3 2013-11-17 20:24:28

 Bialy

Administrator

Skąd: Niemcy
Zarejestrowany: 2013-11-17
Posty: 28
Punktów :   

Re: Poznajmy się ! :D

Siemanoooooooooo
Tutaj Święty Mikołaj^^ Bialytankk a tak dla znajomych Bialy lub Adi(Adrian)...Hmm w maju minie 28 wiosenek(shem moja partnerka urodzinowa ;p) Pracuję w Niemczech w największej Firmie samochodowej Mercereds^^ Jestem szalonym poszukiwaczem tego co daje dużo adrenaliny(jazda Quadem,skoki na Bandzii,zimowe snooboard^^,wpinaczka alpinistyczna na zakazanych scianach^^... Uwielbiam dobre imprezy klimaty wypady za miasto.... a oprocz tego uwielbiam poznawac zachowania ludzi^^

Offline

 

#4 2013-11-18 16:45:54

Szaleniec

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-11-18
Posty: 1
Punktów :   

Re: Poznajmy się ! :D

Siemano ludziska!
Me imię to Adrian, nie zdradzę nazwiska.
W lutym będzie 25-lecie,
odkąd spaceruje po tym świecie.
Na Politechnice w Rzeszowie logistykę studiowałem,
choć bywało ciężko 5 lat tankowania przetrwałem.
Uwielbiam filmy przygodowe i fantasy,
wbrew pozorom nie brałem ecstasy.
Gier mmorpg jestem wielkim fanem,
w każdej staram się być dobrym kompanem.
W allods-ie urzęduje 3 tygodnie,
po pracy przed monitorem zasiadam wygodnie.
Po astralu latać jeszcze nie lubie,
może dlatego że na statku się gubie.
Jak sobie dobrze pojem to trochę świruje,
i głupio w postach czasem rymuje.
Na szczęście talerz już pusty,
i więcej rymów nie będzie.

PS. W rzeczywistości nie jestem aż tak szalony jakby się na pierwszy rzut oka wydawało

Offline

 

#5 2013-11-18 22:26:36

Scualliva

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-11-16
Posty: 8
Punktów :   

Re: Poznajmy się ! :D

No to co tam. Aśka, w lutym będzie 18 (+6 ). Dołączam się do naszej grupy rysowniczek Z tym, że ja to bardziej samouk. Trochę się bawię grafiką komputerową, maniak książek - pożeram ile się da. Uwielbiam fantasy i Czarodziejkę z Księżyca . Ninja (zostań olej studia, w moim przypadku olany został rok polonistyki z oligofrenopedagogiką ) . Przed Allodsem w sumie jedyna gra, która mnie naprawdę wciągnęła to Counter-Strike 1.6 . Poza tym emerytowana tancerka z 15-letnim stażem przerwanym przez wrodzoną wadę genetyczną kolan (patrz. jak chodzę to czasem sobie lubią wypaść na boki ). No i co tam mam w planach, wyjechać z popieprzonej Anglii, pójść na jakieś normalne studia i zaciągnąć mojego Dawidka kochanego, najlepszego na świecie itd. itp. przed ołtarz, co by mnie nie zostawił dla jakiejś hot szesnastki

Offline

 

#6 2013-11-19 08:47:53

 Karop

Nowy użytkownik

Skąd: Świdnica
Zarejestrowany: 2013-11-17
Posty: 2
Punktów :   

Re: Poznajmy się ! :D

Okey ,wiec i ja napisze coś o sobie.Mam na imię Kinga,skończyłam Liceum Plastyczno-Humanistyczne.Zaczęłam studia ,których nie skończyłam (Architektura Krajobrazu) ponieważ urodziłam Bartka.Kiedyś rysowałam i parę lat grałam w siatkówkę.Interesuję się Historią sztuki,Fotografią (uwielbiam robić zdjęcia) Lubię gotować(pracowałam nawet w wegańskiej knajpie). Chciałabym  skoczyć ze spadochronem(pewnie nigdy się nie spełni ale co tam). Obecnie zajmuje się Moim wspaniałym synkiem,który ma półtora roczku ;d,gram w allods,pomimo tego iż ta gra wydawała się nudna i trudna(moja pierwsza gra mmo dla jasności) No to na tyle będzie


"Sarkazm to ostatnia deska ratunku dla osób o upośledzonej wyobraźni".

Offline

 

#7 2013-11-26 22:29:23

 Mopsik

Nowy użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-11-24
Posty: 9
Punktów :   

Re: Poznajmy się ! :D

No to może teraz ja ;A; Zwany: Mopsikiem,Klopsikiem,Mopsem,Klopsem,Psikiem,PsikPsikiem.

Nazywam sie Jan niedługo stuknie mi 16. Interesuje sie sztuką i modelarstwem.Bo gimbazie wybieram sie do liceum plastycznego.No to co by tu jeszcze...Lubie horrorsy i grac w gry :d.W wolnym czasie dopracowuje swojego skilla w modelarstwie i rysunku choc raczej to 1 bo powoli na tym zarabiam :>.To mniej wiecej tyle...


Sygnatura shemi <3

Offline

 

#8 2013-12-03 07:29:52

 Matrii

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-11-20
Posty: 5
Punktów :   

Re: Poznajmy się ! :D

Hymm no to jak każdy to każdy. No to Siema to Ja Matrii albo śpiąca ksieżniczka (królewicz) jak kto woli ; D Mam na imie Mateusz niedawno skończyłem 19 i w sumie to jestem raczej grafikiem komputerowym z tego co mi wiadomo. Interesuje sie troche wszystkim ale najbardziej grami i graffiti i takie tam itd itd... Poznałem tutaj zajeb*stych ludzi i w sumie ogólem jest łokej pozdr ; D

Offline

 

#9 2013-12-03 16:04:47

Ishta

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-02
Posty: 6
Punktów :   

Re: Poznajmy się ! :D

Skoro już kilka osób tu coś naskrobało to w końcu i na mnie przypadła by kolej, jednakże wszystkiego od razu nie przeczytacie było by to po prostu za proste
Zatem hmm... od czego by tu zacząć, urodziłem się wychowałem zbyt banalne na tak poważne grono w którym tu (można tak powiedzieć) się otaczam, to może od razu przejdę do sedna sprawy. Mianowicie z tego co tu wyczytałem jestem (jak by to nazwać) dziadkiem w Tej gildii, ponieważ liczę sobie 33 wiosenki, na imię mam Dawid, meszkam w woj Dolnośląskim i pracuje w KGHM HMG hucie miedzi jako operator ładowarek oraz innego wielkiego ustrojstwa jake człowiek do tej pory wynalazł,oraz operator wszelkich urządzeń transportowych (taśmociągi, redlery zgrzebła, filtry itd...). Ponadto ukończyłem mat-inf we Wrocławiu kierunek grafik. Zainteresowania? No ok trochę tego jest np. góry latem, morze zimą, militaria czyli jeździmy z grupa fanatyków po Polsce z wykrywaczami i nie tylko i szukamy pozostałości po II wojnie światowej (tylko czekać aż któryś z nas w końcu "podskoczy") ponadto modelarstwo związane z marynistyka. Może na chwile obecna wystarczy C.D.N. (jak będziecie chcieli

Ostatnio edytowany przez Ishta (2013-12-03 17:46:19)


http://qtp.fm.interii.pl/ishta.png

Offline

 

#10 2013-12-21 16:10:11

Vardamra

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-21
Posty: 1
Punktów :   

Re: Poznajmy się ! :D

Też więc coś o sobie opowiem, choć pewnie nie będzie to ciekawe .

Ukrywam się pod pseudonimem Vardamra, ale naprawdę mam na imię Monika, mam 21 lat i studiuję anglistykę z j. chińskim (trochę niezorganizowany kierunek, ale bywa bardzo wesoło). Nie pracuję, więc w wolnym czasie czytam książki (głównie fantasy), gram na komputerze, próbuję uczyć się j. koreańskiego, a  swego czasu interesowałam się grafiką komputerową, ale moje zdolności pozostawiają wiele do życzenia :<.
Jestem bardzo optymistycznie nastawioną do świata osobą, rzadko można mnie spotkać w złym humorze, a jak już to bez kija nie podchodzić . Lubię się śmiać, wychodzić ze znajomymi na imprezy, itd - zdecydowanie nie jestem typem domatora (no, chyba że wciągnie mnie gra to wtedy nie ma mnie dla nikogo ;p).

Miło mi Was wszystkich poznać .

Offline

 

#11 2014-01-01 05:05:43

Azheal

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-05
Posty: 6
Punktów :   

Re: Poznajmy się ! :D

Hoho tyle ludzi napisało i ja coś wrzucę:]

No więc nazywam się Sebastian i w tym roku tj 2014 stuknie mi 27 lat. Ze Śląska , pracuje na kopalni (niestety u prywaciarza) , studentem byłem przez rok w ATH na kierunku stosunki międzynarodowe ale tak się nastosunkowałem że musiałem przerwać i iść do roboty:P

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.psieranczo.pun.pl www.sercesmoka.pun.pl www.dirt-bike.pun.pl www.narutografans.pun.pl www.bakugan.pun.pl