Assasyni - Gildia Marzeń ;D

Nowy Adres Forum www.assasyni.xaa.pl

Ogłoszenie


#1 2014-01-03 21:18:28

 Bialy

Administrator

Skąd: Niemcy
Zarejestrowany: 2013-11-17
Posty: 28
Punktów :   

Dominium

Kto chętny na walki Dominium 55lvl minimum legendy i polowa mityki proszę o odpowiedz w tym wątku

Offline

 

#2 2014-01-03 21:43:27

 Frikk

Szefu Gildii

Zarejestrowany: 2013-11-16
Posty: 14
Punktów :   

Re: Dominium

może zacznijmy od tego że nie koniecznie legendy i mityki xD na spokojnie o co chodzi chcemy zrobić dwa stałe składy na dominium ;D (naszą gildie stać na 4 gdyż mamy ponad 30 czempionów z lvl 55 ale nie o tym wątek ;p)
Jeżeli okaże się że chętnych jest więcej to będziemy próbować robić kolejne składy ;D na ten moment najważniejsze aby zobaczyć ilu mamy chętnych ;D 55 i niebieskie eq uznajmy za takie minimum ;p

Offline

 

#3 2014-01-03 21:54:56

 Theran

TheBest

Zarejestrowany: 2013-11-16
Posty: 20
Punktów :   

Re: Dominium

No tooo...na pewno ja xD
btw Biały chyba trzeba Ci przyciąć ikone xD albo przesunę ten napis ^^


http://i.imgur.com/t41f153.png

Offline

 

#4 2014-01-04 10:25:36

Scualliva

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-11-16
Posty: 8
Punktów :   

Re: Dominium

+

Offline

 

#5 2014-01-04 10:40:19

 Bialy

Administrator

Skąd: Niemcy
Zarejestrowany: 2013-11-17
Posty: 28
Punktów :   

Re: Dominium

no ther musisz to inaczej zrobic ;p  Frikku z niebieskim eq chyba oszalales do reszty to juz lepiej wojownika dominium niz postac z niebieskil lub fioletem to padnie na hita i szkoda nawet sie osmieszac

Offline

 

#6 2014-01-05 12:59:40

Avrin

Administrator

Zarejestrowany: 2013-11-18
Posty: 9
Punktów :   

Re: Dominium

Jestem tego samego zdania Frikk, że minimum Legendy/Mityk, gdyż na dominium wyrabiamy sobie opinię. Brać niebieskie, czy epickie, to szkoda czasu naszego i twojego, teraz ten czas mam, ale od jutra gdy będę mógł wieczorami tylko zasiadać, to szkoda mi tracić pełną godzinę 18stą, w której jest Arena, lub Bastion. Trzeba zrobić 2 porządne składy. BTW piszesz, że 30 osób 55, ale ilu z nich wchodzi do nas na forum?, tu są ciągle te same osoby, nikt nowy, olewają forum z góry na dół. Nie piszę tego po złości, Biały również, ale albo robimy to porządnie, albo nici z tego . Fakt, faktem, dominium, można zrobić tylko 5x w tygodniu.

P.S

Również się zapisuję

P.Sx2:D

Dodam jeszcze, że wiem, że chcesz dobrze dla wszystkich Frikk i doceniamy, to. Moim zdaniem robimy tak. Zbieramy 2 porządne PT, same mistyki/Legendy, ustalamy konkretną godzinę, nie tak jak wczoraj, wchodzę specjalnie na Bastion, a tu na dominium mnie wołacie . Dominium i tak można zrobić tylko 5x w tygodniu, więc, najlepiej nie robić dominium 5x tego samego, dnia, tylko codziennie jedną rozgrywkę. I nie mieszać tych składów, zrobić tak, aby to już był skład stały, no chyba, że coś komuś wypadnie, wiadomo,  że życie prywatne na pierwszym miejscu. Z tych słabszych, nie wiem co z nimi, bo z nimi dobrego kontaktu, to nie ma, ani TS, ani forum, więc olałbym te osoby, które olewają nas i nie rejestrują się na forum. Jest chyba z 5 osób zarejestrowanych (Tych słabszych), na forum z których można zrobić słabszy skład, albo poczekać, aż się ubiorą, np Azheal, bardzo sprawnie mu to idzie, większość, też czekała na dominiu, zanim się ubrała, więc dlaczego oni nie mieliby trochę poczekać, teraz bardzo szybko można się ubrać. Takie moje zdanie.

Offline

 

#7 2014-01-06 00:45:12

Azheal

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-05
Posty: 6
Punktów :   

Re: Dominium

Macie tylko ten problem ze ciezko jest wam uzbierac 1 pt legendy mistyki a wy tutaj 2 planujecie:P

Offline

 

#8 2014-01-06 18:29:39

Avrin

Administrator

Zarejestrowany: 2013-11-18
Posty: 9
Punktów :   

Re: Dominium

Nie ma jeszcze paru gracz np: Rafczu, Zygol i ktoś tam jeszcze, to już jest prawie pół PT, 2 PT, to nie problem jak każdemu będzie odpowiadać dzień i czas.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.biomaterial.pun.pl www.aekatowice.pun.pl www.wrestlinggame.pun.pl www.kult.pun.pl www.dasta.pun.pl