Assasyni - Gildia Marzeń ;D

Nowy Adres Forum www.assasyni.xaa.pl

Ogłoszenie


#1 2013-11-18 23:50:23

 Boreasz

Administrator

Skąd: Świdnica
Zarejestrowany: 2013-11-15
Posty: 42
Punktów :   

PODRÓŻE MAŁE I DUŻE


PODRÓŻE MAŁE I DUŻE






1. Jak używa się teleportu?

Zależy, który teleport masz na myśli.
- Kamień teleportacyjny (Adventurer's Stone) – otwórz panel postaci („i”) i użyj kamienia z ekwipunku (lewa strona obrazka, przy stopach postaci)
- Teleport w sieci portali strzeżony przez Portal Keeper'a – porozmawiaj ze strażnikiem i poproś o przeniesienie do wybranej z listy dostępnej lokacji.
- Ancient June Ruin – kliknij dwukrotnie na ruinę (lub użyj klawisza akcji – domyślnie „z”) i wybierz dokąd chcesz zostać przeniesiony.
- Teleport w instancjach (tzw. windy) – użyj klawisza akcji (domyślnie „z”) – nie polecamy skakania w dół gdyż może skutkować to poważnymi obrażeniami ciała i dumy =)

2. Co to jest Ancient June Ruins?

Ancient June Ruin to pozostałości sieci komunikacyjnych, umożliwiające przemieszczanie naszych postaci w określone, niezbyt odległe miejsca. Po naciśnięciu w jego pobliżu klawisza akcji (domyślnie "z") pojawia się okno dialogowe z opcjami przeniesienia w wybrane, dostępne z tego miejsca lokacje. Tak działają tylko podświetlone na niebiesko June Ruins. Podświetlone na pomarańczowo służą jedynie do przywiązywania się do nich.

3. Co to znaczy, że przywiązałem się do portalu?
Przywiązanie umożliwia powrót do danego miejsca w każdej chwili z użyciem Adventurer's Stone.

4. Jak mogę przywiązać się do danego teleportu?
Z opcji wyboru w Ancient June Ruin lub w rozmowie z Portal Keeper'em wybierz „Bind to this location”.

5. Dlaczego nie mogę się teleportować?
- Nie użyłeś teleportu przynajmniej jeden raz z miejsca docelowego do lokacji, z której próbujesz się teleportować (dlatego nie masz go teraz na liście u innych Portal Keeperów) lub
- Jesteś w walce (combat).

8. Jak dostać się do nowej lokacji?
- Iść pieszo
- Lecieć statkiem
- Użyć Ancient June Ruin
- Użyć Teleportation Scroll

9. Jak zdobyć mounta?
- Kupić w Allods Boutique
- Kupić na Auction House
- Kupić od innego gracza
- Wygrać w różnego rodzaju event'ach

10. Od którego poziomu jest mount?
4

11. Jak mogę nakarmić swojego konia?
Należy zakupić jedzenie (Sack of Vittles – Allods Boutique lub za pośrednictwem Auction House tudzież bezpośrednio od innych graczy) i wypakować je z worka. Następnie w stajni („J”) wcisnąć klawisz „Feed”. Każda porcja jedzenia pozwala utrzymać mounta w stanie sytości przez 30 min. Czas sytości sumuje się maksymalnie do 1 godz. 30 min.
Można również zdobyć Sack of Vittles z dziennego questa Regular Cusomers dostępnego w Yasker Tower u Semer'a Nemar'a (quest pojawia się po wykonaniu linii questów na 2 poziom patronage w ZIT - lvl 16)

12. Jak wsiąść na „kunia”?
Wejść do stajni („J”), następnie kliknąć „Mount”.

13. Kupiłem jedzenie dla konia, chciałem użyć i mi zniknęło, a koń nadal jest głodny!
Jedzenie jest w stajni „J” -> Feed.

14. Dlaczego będąc na koniu wyprzedzają mnie biegające postacie?
Twój mount jest głodny -> „J” -> Feed -> Mount -> możesz wyprzedzać już innych graczy.

15. Czy mogę mieć konia, tygrysa, lwa i wilka naraz?
Możesz mieć trzy mounty, ponieważ masz trzy miejsca w stajni. Ilość slotów można zwiększyć kupując odpowiednią opcję w Allods Boutique.


http://www.fotoszok.pl/upload/4bf5dc98.png
Nick: Boreasz
Klasa : Mag
"Nie pytaj co gildia ma Ci do zaoferowania, Zapytaj, co Ty możesz zaoferować Jej " - Boreasz

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gyarukei.pun.pl www.sm12.pun.pl www.p-s-r.pun.pl www.czlapaki.pun.pl www.kgbgniezno.pun.pl